Майстер клас від «Top Team»
![photo_5195055230377644494_y](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_5195055230377644494_y-300x225.jpg)
В межах Олімпійського тижня до учнів перших класів завітали тренери спортивного клубу «Top Team» на чолі з керівником Євгенієм Олександровичем Грицаєм. Спортсмени продемонстрували свої вміння та навички з таеквондо, залучили дітей до виконання вправ та навчили традиціям та ритуалам бойового мистецтва. Першачки із захопленням спостерігали за тренерами та брали участь в майстер класі.
Дякуємо «Top Team» за цікавий захід!