Майбутнє України

кут

Учень 8-А класу Єгор Скрипник переміг у ХІІ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України». Його екологічний проєкт «Система моніторинга якості очищення повітря у навчальному закладі на прикладі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3» (науковий керівник Довгаль Л.В.) отримав схвальні відгуки поважного журі, незважаючи на те, що Єгор конкурував із учнями 10-11 класів, та був нагороджений бронзовою медаллю у категорії «Екологія та ресурсозбереження». Наразі фінансування проєкту здійснено в межах обласного екологічного конкурсу «Україна в стилі Еко». В школі триває реалізація системи моніторингу якості очищення повітря: прилади замовлені, енергокоманда організована, програмне забезпечення у стадії розробки. 09 грудня Єгор Скрипник та Людмила Володимирівна Довгаль були запрошені у студію інформаційної програми «Сьогодні. Головне», що виходить на телеканалі «UA:Черкаси». Розробник проєкту та його науковий керівник поділилися досвідом планування та просування ідеї системи моніторингу якості повітря у навчальному закладі.
Вся шкільна родина щиро вітаємо Єгора Скрипника, Людмилу Володимирівну Довгаль з перемогою у ХІІ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» та бажає успішного втілення задуму в життя школи.