Л. В. Довгаль – лауреат обласного конкурсу «Учитель року»

th_28.JPG.jpgУ Черкаській обласній філармонії відбувся заключний етап обласного конкурсу «Учитель року – 2012». Місто Черкаси представляла вчитель біології нашої школи Людмила Володимирівна Довгаль. Вона єдина відстоювала честь черкаських учителів та увійшла у фінал.

На першому етапі учитель презентувала педагогічні ідеї і власний педагогічний досвід, проводила відкритий урок з біології у гімназії №31 та давала майстер-клас «А я роблю це так…».

У заключному етапі конкурсу п’ятнадцять вчителів з усієї області з п’яти предметів представили глядачам: концепцію «Мій предмет найкращий», презентували ідеального учня майбутнього та демонстрували свої знання з концепції авторської школи Василя Захаренка.

За підсумками роботи журі Людмила Володимирівна виборола звання лауреата конкурсу «Учитель року – 2012».

Л. В. Довгаль відомий вчитель у нашому місті, яка має учнів-переможців Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін ІІ та ІІІ етапів з біології та екології, І та ІІ етапів конкурсу-захисту наукових робіт МАН, є лауреатом міжнародних та Всеукраїнських заходів.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Людмилу Володимирівну Довгаль з вагомою перемогою та бажають подальших успіхів у педагогічній роботі та науковій діяльності.