Культпохід у обласну філармонію

Учні 5-9 класів здійснили цікаву подорож до обласної філармонії. Перед ними виступив відомий всій Україні ансамбль народної пісні “Россава”. Учні почули пісні нашого народу, які з’явилися ще за часів Київської Русі. Велику зацікавленість викликали соло на сопілці, соло на цимбалах, анасамбль флейтистів. Гучними опелсками зустріли читця-гумориста.

В нашій школі велика увага приділяється розвитку художньо-естетичної творчості. Тому у подальших планах культпохід до драматичного театру, зустрічи з письменниками та митцями міста, області, відвідування музеїв та картинних галерей, культпохід до кінотеатру “Україна”.

Художньо-естетичний комітет шкільного парламенту розробив низку заходів, які будуть проходити у кінці цього року та у першій половині наступного.