Кращі екологи школи

Підбито підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін з екології. Учениця 11-Б класу Маргарита Виждова (вчитель Л. В. Довгаль) виборола друге місце, а учні 10-Б класу Крістіна Мурза та Лілія Чубса (вчитель С. М. Чубса) посіли треті місця. Це великий успіх для учнів, вчителів та всієї нашої школи.

У цьому році ми вже маємо п’ять призових місць на міському етапі олімпіад, тому чергові перемоги доводять, що наша школа є справжнім осередком екологічної освіти не тільки у нашому місті, області, а й в Україні.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Маргариту Виждову , Крістіну Мурзу, Лілію Чубсу, вчителів біології та екології Людмилу Володимирівну Довгаль, Світлану Миколаївну Чубсу з вагомими перемогами та бажають подальших успіхів у підкоренні нових вершин.

th_medium_26.jpgth_medium_15.jpg