Кращі біологи школи

Відбувся другий етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з біології. Учні нашої школи знову демонстрували ґрунтовні знання та отримали одразу шість призових місць. Анастасія Демченко (7-Б), Марія Талалаєвська (8-А) та Анжеліка Гаврилова (10-Б) посіли другі місця, а Святослав Хандюк (8-Б) , Юлія Когут (11-Б) та Крістіна Мурза (11-Б) були третіми.

Підготували учнів вчителі біології та екології Світлана Миколаївна Чубса та Людмила Володимирівна Довгаль.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Анастасію Демченко, Марію Талалаєвську, Анжеліку Гаврилову, Святослава Хандюка, Юлію Когут, Крістіну Мурзу та їх вчителів Світлану Миколаївну Чубсу і Людмилу Володимирівну Довгаль із значними перемогами та бажають подальших успіхів у наступних етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

th_medium_Изображение 054.jpgth_medium_Изображение 051.jpg