Конкурс волонтерських проектів

Напередодні нового 2012/2013 навчального року, комісією Департаменту освіти та гуманітарної політики у складі:
Топчій І. В. – директора департаменту освіти та гуманітарної політики, голови комісії; Степка Є. П. – заступника директора департаменту – начальника управління освіти, заступника голови комісії; Тетьори І. А. – заступника начальника управління освіти – начальника відділу навчально-методичної роботи управління освіти; Тіхомірова В. В. – головного спеціаліста відділу виховної роботи та соціального захисту управління освіти;
Плакущого Р. І. – начальника групи централізованого господарського обслуговування департаменту; Заславського Ю. Я. – інженера-спеціаліста групи централізованого господарського обслуговування департаменту; Коваленко Л. В. – завідуючої відділом гігієни дітей та підлітків Черкаської СЕС; Тесленко Н. В. – інспектора міського відділу Держтехногенбезпеки в Черкаської області; Танцюри Є. В. – інспектора Черкаської РЕМ; Федорченко Г. П. – голови міського комітету профспілки працівників освіти і науки, – було проведено огляд шкільного приміщення. Комісія зазначила якісну підготовку школи до нового навчального року.

Протягом літа в школі були створені нові кабінети: біології, художньо-естетичного циклу, профоорієнтації, 2 кабінети для перших класів, введена в дію мініметеостанція на базі кабінету географії, силами технічних працівників відремонтовані місця загального користування, проведена велика робота вчителями по устаткуванню навчальних кабінетів та приміщень закладу, придбані нові меблі. Значних зусиль було докладено в упорядкування пришкільних ділянок, наша “Екодолина” стала ще кращою.

У школі створено всі умови для підкорення учнями та вчителями нових наукових вершин.

Оновлена школа з нетерпінням очікує на своїх учнів в новому 2012/2013 навчальному році.

th_3.JPG.jpg18.jpg