Конкурс творів «Права людини – уроки історії ХХ століття»

th_001.jpgНаша школа взяла участь у Міжнародному молодіжному конкурсі волонтерських проектів у номінації «Екологічні проектислужіння», у якому взяли участь 167 учасників. Наш проект був спрямований на турботу й облагородження навколишнього середовища та окультурення місцевості рідного краю.

За ініціативи шкільного екологічного осередку міського клубу «AQVA» на території нашої школи була створена екологічна долина, проведено флешмоб «Діти За – чисту воду та Проти – поліетилену», акціЇ «Зелена алея» (висаджено біля школи 15 беріз і 30 лип), «Подаруй місту калинове намисто» (в новому мікрорайоні висаджено 25 кущів калини) та проведено зоологічний квест «Подарунок другу із зоопарку».

За підсумками конкурсу «Екологічна казка» надрукована книга «Казки Еколандії».

На базі нашої школи були проведені екологічні конференції та практичні семінари по дослідженню екологічного стану рідного краю.

За підсумками Міжнародного молодіжного конкурсу волонтерських проектів наша школа була нагороджена дипломом за підписами голови правління ВМГО «Служіння заради миру» Н. М. Машир та головного редактора газети «Справи сімейні» А. Я. Лесіва.

Детальнішу інформацію про конкурс можна отримати на сайті www.sfp.org.ua