Конкурс на кращий щоденник

024

Підбито підсумки ІІ етапу загальношкільного конкурсу на кращий щоденник. Журі конкурсу у складі: спікера шкільного парламенту Анни Іноземець, заступників спікера, академіка дитячого об’єднання «Країна Пригод» Владислава Бабієнка та Артема Смотрителя, голів парламентських комітетів – академіка дитячого об’єднання «Країна Пригод» Вікторії Соломахи, Анастасії Негрій, Інни Підгорної, Наталії Матюшенко  та координатора роботи шкільного парламенту, педагога-організотора   Коркішка І.О. визначило переможців у номінаціях «Кращий щоденник початкової школи» та «Кращий щоденник основної та старшої школи».
У номінації «Кращий щоденник початкової школи» перемогли: 1 місце – Ульяна Волощук (4Б), 2 місце – Максим Козловський (3А), 3 місце – Анастасія Батякова (3Б) .
У номінації  Кращий щоденник основної та старшої школи» перемогу святкували: 1 місце Марія Дрига (11А), 2 місцеОльга Батякова (10А), 3 місцеЕльзара Розіна (6Б).
кільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод» щиро вітають переможців другого етапу конкурсу на кращий щоденник та бажають перемоги у третьому.

018