І знову про спортзал…

IMG_3235

Добігає до завершення вересень – перший місяць навчального року. Діти оволодівають знаннями з різних предметів, але не мають змоги розвивати свої фізичні здібності, тому що спортивна зала школи досі не працює. Адміністрація школи, батьківський та вчительський колективи докладають зусилля для того, щоб діти мали змогу повноцінно займатися фізичною культурою. Про перебіг подій, пов’язаних із сьогоднішнім станом спортивної зали ви можете ознайомитись за посиланням.

Вся шкільна громада через засоби масової інформації та інтернет-ресурси звертається до міського голови Сергія Олеговича Одарича та Департаменту архітектури, містобудування і інспектування Черкаської міської ради зрушити розв’язання даної проблеми, незважаючи на складнощі, що існують у місті та країні.