І рік проекту

І рік Проекту (2016-2017 навчальний рік)

Запуск проекту «Демократична школа»

Визначення розуміння демократії та демократичного шкільного середовища із вчителями.

Теоритична підготовка учнівського колективу (демократичні засади – нормативно-правову базу, терміни, тощо).

Визначення  розуміння поняття демократії та демократичного шкільного середовища з учнями.

Перегляд та оновлення  нормативно-правової бази школи  Положення про шкільне самоврядування.

Жовтень

Теоритична підготовка батьківського колективу (демократичні засади – нормативно-правову базу, терміни, тощо).

Обговорення  розуміння демократії та демократичного шкільного середовища з батьками.

Перегляд та оновлення  нормативно-правової бази школи  Положення про Раду школи.

Моніторинг пропозицій щодо проекту «Демократична школа».

Розгляд пропозицій щодо проекту

«Демократична школа».

Грудень

Розробка правил, що гарантують рівне ставлення та рівний доступ для всіх учасників навчально-виховного процесу.

Заходи до Міжнародного Дня захисту прав людини.

Січень

Створення карти впровадження демократичних принципів і засад в навчальних предметах ( історія, людина і світ, географія, фізика, математика, основи здоров’я, укр.література, іноземна мова, правознавство та ін.)

Презентація роботи Волонтерського клубу.

Презентація курсу «Враховуй різницю. Кроки до порозуміння».

Тренінги з учнями щодо роботи в команді і виявлення лідерських якостей серед учнів 5-7

класів.

Тренінги з учнями щодо роботи в команді і виявлення лідерських якостей серед учнів 8-10

Класів.

Березень

Розробити Концепцію Громадсько-активного закладу(за участю батьків, учнів, вчителів).

Створити на базі учнівського самоврядування Раду суспільних зв’язків з метою співпраці з громадою та місцевою владою.

Квест

«Демократична школа».

Конференція «Зміни».

Підведення підсумків роботи за рік.

Аналіз результатів роботи.

Планування заходів на 2017-2018 навчальний рік.