Healthy School – заради здорових і радісних школярів
![изображение_viber_2021-02-26_14-51-35](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2021/02/изображение_viber_2021-02-26_14-51-35-300x229.jpg)
#хеппічелендж Учні школи долучились до першого тижня Healthy schools – челендж «Школа дружби». До активностей разом з класним керівником Полуніной О.О. приєдналися учні 1-А класу, які взяли участь в запальній раханці. Вправи зняли напруження та активізували пізнавальну діяльність малюків. Кожен з учасників отримав позитивний настрій та заряд бадьорості. Адже учні зрозуміли, що краще рухатися і дружити ніж сваритись і хворіти.
Be Happy разом з нами!