Healthy School – заради здорових і радісних школярів
![изображение_viber_2021-02-25_14-54-55](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2021/02/изображение_viber_2021-02-25_14-54-55-300x212.jpg)
#хеппічелендж Активними учасниками проєкту стали учні 6-Б класу. Долучившись до активностей в рамках Челенджу «Ментальне здоров`я» – Школа дружби провели треніг «Я, Ти, а разом – Ми дружній клас» на якому пригадали всі домовленості та правила щодо протидії булігу, а вправа «Подаруй посміхайчик однокласнику» – об`єднала учнів у ланцюжок компліментів та позитивних емоцій.