Гурток «Конструювання»

зображення_viber_2024-02-28_15-11-13-056

У нашому закладі успішно функціонує гурток «Конструювання», технологічного напрямку. Його відвідують учні третіх – сьомих класів, де кожен учасник має можливість розвивати свої технічні та творчі здібності. Це важливий крок у формуванні компетентних та креативних особистостей.
В гуртку немає гендерного поділу, що свідчить про бажання створити рівні умови для розвитку усіх учнів. Дівчатка та хлопці однаково активно беруть участь у заняттях і проєктах. На кожному занятті учні мають можливість виготовляти різноманітні сувеніри та працювати над цікавими технологічними проєктами.
Діти мають доступ до сучасного обладнання та інструментів, що дозволяє їм реалізовувати свої ідеї та концепції. Кожен учасник гуртка має можливість виявити свої таланти та здібності в сфері технологій.
Запрошуємо всіх бажаючих стати учасником креативної команди гуртка «Конструювання» технологічного напрямку.