Грайлик – 2016

Изображение_010

Учениця 5Б класу Заріна Вінярська (вчитель Коваль В.І.) виборола І місце у міському конкурсі «Грайлик» у номінації «Науковець». Це значна перемога для нашої школи. Конкурс проходить другий рік з метою популяризація та стимулювання формування наукового світогляду школярів, активної життєвої позиції по відношенню до навколишнього середовища, виховання любові до природи рідного краю.
В цьому навчальному році Заріна вже має перемоги на рівні міста, вона перемогла у ІІ етапі міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  де посіла ІІІ місце.
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Заріну Вінярську та вчителя географії і природознавства Віктора Івановича Коваля з перемогою та бажають подальших успіхів у навчальних конкурсах.