Година Землі – 2013

th_web_230694.jpg23 березня весь світ відзначив годину Землі.

Учнівський та педагогічний колектив глибоко переживає за  ”здоров’я” нашої екосистеми тому з 20. 30 по 21. 30 всі небайдужі вимкнули світло та всі електричні прилади. Незважаючи на заметіль, активісти – учні старших класів, нашої школи, вийшли із свічками на Соборну площу для того, щоб привернути увагу громадськості до Всесвітньої акції.

Напередодні важливої події учнями нашої школи були зроблені оголошення у класах, для батьківської громади, у школах-партнерах та прилеглих адміністративних організаціях. На телеканалі «Рось» у програмах «Доброго ранку Черкаси». «Відкритий урок» та «ЧСН», активісти акції розповіли про історію та мету відзначення години Землі. Також була проведена вулична акція «Приєднайся до години Землі!», на якій перехожим були запропоновані банери та флаєра. У школі були проведені п’ятихвилинки, підготовлені інформаційним комітетом парламенту «Твоє майбутнє – ти вирішуй». Учні 8-11 класів підрахували кількість збереженої електроенергії вона дорівнює 1, 3 кВт.годин, яку зекономила кожна родина. Участь у відзначені Години Землі допоможе нашій планеті зберегти її екосистему та заощадити енергоресурси для майбутніх поколінь.

Изображение.jpg