ГОДИНА ЗЕМЛІ 2020

unnamed

ГОДИНА ЗЕМЛІ – це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів.
Щорічно у Годину Землі відбувається символічне відключення світла на одну годину (у 2020 році – 28 березня з 20.30-21.30) – у домівках, офісах та біля визначних місць і споруд світу. Згасають Лондонське око, театр Сіднею, єгипетські піраміди, міст Ґолден Ґейт в Сан-Франциско, Колізей у Римі, як символи надії на активні дії кожного з нас заради сталого, дружнього до природи світу. У понад 180 країнах відбуваються тисячі подій – від спільних медитацій до фестивалів та пробігів задля підтримки імпульсу цієї Години.
Цього року Година Землі фізично відзначатиметься по домівках. Наша увага зосереджена на збереженні життів – власного та близьких. І це найприродніша риса кожної живої істоти на Планеті.Година-рефлексія, година внутрішньої дії задля створення світу, де люди живуть у гармонії з природою. І собою!
Година Землі, як і раніше, – символічне вимкнення на одну годину зайвого освітлення та електроприладів, час для відчуття себе дітьми цієї неймовірної Планети. Але, головне, – це імпульс для розвитку, освіти та осмислення звичок – власних, родини, компанії та цілої країни заради життя в гармонії з природою.
Шкільна громада також долучатиметься до лідерів сталих (дружніх для природи) трансформацій суспільства. Цього року ми поширюємо інформацію електронними засобами зв’язку.

Наші дії:

  1. Розкажіть оточуючим про Годину Землі та чому вона існує.
  2. Дізнайтеся більше з міжнародного та українського сайту Години Землі.
  3.  Самостійно зніміть відеоролики (наприклад, на телефон) до Години Землі на теми, що стосуються довкілля, природи та щоденних звичок, які є дружніми для природи. Для натхнення перегляньте  відеокоментарі дітей з інших країн про життя та майбутнє планети.
  4. Складіть календар або список найбільш важливих щоденних звичок, які допомагають берегти природне середовище. Ви можете обрати ці ідеї з порад WWF-Україна щодо сталого споживання.
  5. Використати необхідні візуальні елементи. Скачати матеріали можна за цим посиланням.
  6. Запропонуйте домашній перегляд фільмів про природу (поради від WWF-Україна).

Долучаймося!