ГОДИНА ЗЕМЛІ – 2015

pepp

Шановні учні, вчителі, батьки та друзі школи! Ми запрошуємо Вас приєднатися до ГОДИНИ ЗЕМЛІ. 28 березня о 20:30 всі люди, яким небайдужий екологічний стан нашої  планети, уже в восьме проведуть акцію по боротьбі зі змінами клімату – ГОДИНУ ЗЕМЛІ – 2015.

Міжнародна екологічна ініціатива стартувала у Сіднеї (Австралія) у 2007 році.Протягом однієї години в останню суботу березня всі небайдужі вимикають своє освітлення, щоб привернути увагу громадськості до необхідності енергозбереження у подоланні проблем глобальних змін клімату. Екологічний комітет шкільного парламенту школи та осередок міського екологічного клубу «AQUA» долучилися до цієї акції у 2012 році. Закликаємо громадськість підтримати  ГОДИНУ ЗЕМЛІ – 2015!