GoCamp 2021

5a27b1069c929801737223

П’ятий рік поспіль школа бере активну участь по залученгю учнів до вивчення та вдосконалення своїх мовних навичок з іноземних мов. Цього року ми пропонуємо всім охочим долучитися до мовних онлайн таборів, які будуть проходити з 28 червня – по 9 липня:
- Creative Camp (Online) GoCamp 2021(англійська мова) – 13-15 років ;
- French Camp (Online) GoCamp 2021(французька мова) – 11-15 років.
Під час програми табору учасники Creative Camp будуть спілкуватися англійською мовою з волонтерами та менторами програми, стануть справжньою проєктною командою та вивчатимуть, як застосовувати креативні технології для втілення своїх унікальних ідей, розвинуть свої креативні навчики, вивчать різноманітні креативні інструменти.
Програма табору French Camp занурить учасників у світ франкофонії через спілкування французькою мовою з її носіями з різних країн світу.
Участь у таборах є безкоштовною.
Координатори таборів:
Creative Camp (Online) GoCamp 2021- вчитель англійської мови Клименко А.А.
French Camp (Online) GoCamp 2021 – вчитель французької мов Лященко А.О.