Герої не вмирають …

IMG_4667

В переддень Дня Героїв Небесної сотні було вшановано пам’ять Євгенія Подолянчука. Це воїн-захисник територіальної цілісності України, випускник школи 2008 року, який героїчно загинув захищаючи Донецький аеропорт. На урочинах були присутні його батьки Петро Федорович Подолянчук та Ніна Федорівна Джулай, дружина Марія Ігорівна Сергєєва. Захід проходив в присутності заступника директора департаменту освіти та гуманітарної політики, начальника управління освіти Є. П. Степка, заступника обласного військового комісара О. А. Захаренка, ієрея Василія, священика Української православної церкви Київського патріархату, голови Черкаського осередку Національної скаутської організації «Пласт» Тетяни Петько-Мельник, вчителів школи та його однокласників, представників громадськості.

Урочисте відкриття заходу розпочала директор школи Т.Є.Ткаченко. Всі присутні вшанували пам’ять загиблого воїна хвилиною мовчання. Виступаючі згадали про життєвий та військовий шлях Євгенія, висловили безмежну вдячність за героїзм та любов до Батьківщини.

Подвиг Євгенія Подолянчука назавжди залишиться в пам’яті учнів, вчителів та майбутніх поколінь нашої шкільної родини.