FUTURE LEADERS EXCHANGE

1450198592_fleks

Учні нашої школи взяли участь у відбірковому етапі Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX).

Деніс Козловський та Анастасія Ярова показали високі знання англійської мови, блискуче виконали завдання першого туру  та пройшли у другий. Учнів підготував вчитель англійської мови Восколович Ж.Ю.. Сподіваємось, що і надалі учні матимуть можливість продовжити брати участь у програмі.

До відома: Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) – це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) – Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській приймаючій родині. В Україні FLEX працює з 1993 року. Щороку близько 300 фіналістів їдуть до Сполучених Штатів. Конкурс проводиться організацією Американські Ради з міжнародної освіти за підтримки Міністерства Освіти України.