Funny kids camp 2023
![зображення_viber_2023-06-15_14-34-59-418](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-15_14-34-59-418-300x225.jpg)
Саме влітку учні мають можливість не лише відпочивати, а і проявити себе у різноманітних змаганнях та естафетах. Сьогодні команда учнів пришкільного табору «Літня тема» – «Лідер» взяли участь в міському заході «Funny kids camp 2023» організованого департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Спортсменів чекав захоплюючий квест з різноманітними іграми та вікторинами. Команда «Лідер» посіла IV місце серед двадцяти двох команд, що представляли оздоровчі табори шкіл міста. Пишаємося нашими вихованцями, вперед до перемог!