Фестиваль-конкурс мистецтв “Зіркова планета”
![зображення_viber_2023-10-30_12-38-28-596](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-30_12-38-28-596-300x206.jpg)
Учениця 9-А класу, юна художниця, Владислава Шепель здобула Гран-прі у номінації “Образотворче мистецтво”.Влада вихованка Черкаської Дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута. Її нагородили дипломом переможця IV двотурового Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв “Зіркова планета”. За свою роботу художниця отримала найвищу оцінки журі.
Вся шкільна родина бажає натхнення та нових творчих злетів.