Європейський парад в Черкасах

29 травня, під час святкування Днів Європи в Україні, головною вулицею міста Черкаси пройшов урочистий «Європейський парад». Організатор заходу – Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Європейська молодь України». Парад відбувся за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження», Представництва Європейського Союзу  в Україні, Черкаської обласної державної адміністрації, Міністерства закордонних справ України та під патронатом депутата Європейського парламенту Павела Залевські.

Початком парад стала урочиста хода від площі Богдана Хмельницького до Театральної площі учасників шкільних Євроклубів міста Черкаси, які представляли всі 27 країн-членів ЄС з назвами країн, костюмами та прапорцями.  Наші учні представляли одразу три країни – Австрію, Фінляндію та Швецію.

Окрасою параду став флеш-моб, на якому понад 100 учнів нашої школи утворили дві великі літери «ЄС».

Потім почесні гості параді урочисто відкрили Євромістечко, де у палатках представники шкільних Євроклубів презентували свої країни: показували визначні місця, столиці, роздавали інформацію та прапорці.

О 18:00 на Театральній площі розпочався  концерт за участі провідних гуртів Черкащини.

Всі учасники Європараду отримали задоволення від усіх заходів. А організатори досягли своєї мети – провести атракційно-розважальні заходи задля популяризації ідеї європейської інтеграції України.

th_04.jpg