Екологічний проект “Подаруй дереву кілечко”
В школі розпочалися заходи у рамках еологічного проекту “Подаруй дереву кілечко” ,який проводить WWF в Україні. Учні 1-11 класів виготовили і оформили пункти збору макулатури у своїх класах. Голови екологічного та інформаційного комітетів Виждова Маргарита та Акуліна Анастасія оглянули класні куточки збору макулатури. 12 жовтня під час загальношкільного збору макулатури будуть визначені переможці в акції по захисту дерев.
Екологічний комітет шкільного парламенту звертається до всіхучнів школи, вчителів, батьків до активізації екологічної роботи в рамках проекту.