Екологічна варта на телеканалі “Рось”

Координатор діяльності дитячої спілки нашої школи “Екологічна варта”, вчитель біології та екології Чубса Світлана Миколаївна та спікер шкільного парламенту Когут Юлія взяли участь у інформаціїно-просвітницькій програмі “Екополіс” на телеканалі “Рось”.

Програма була присвячена екологічним проблемам нашого міста та області “Про взаємини суспільства та природи”. Під час обговорення учасники піднімали наступні питання:

1. Основні причини еколоічних проблем Черкащини

2. Участь Черкащини у державній програмі “Екологічне оздоровлення Дніпра”

3. Вклад учнів та вчителів нашої школи у реалізацію цієї державної програми

4. Екологічне забруднення річки Рось та яким чином воно може стати екологичним лихом для Дніпра

5. Ефективність екологічної освіти у школі.

В обговоренні цих питань взяв участь депутат міської ради Воєвода Юлія Володимирівна. Учасники програми прийшли до висновків, що вирішення екологічних проблем міста неможливе без змін свідомості у суспільстві. Тому в цьому процесі велика роль відводиться школі та дитячим екологічним організаціям, які повинні проводити просвітницьку роботу у вирішенні екологічних проблем нашого регіону.

Всі бажаючі можуть побачити програму в ефірі 12. 12. 10 року на обласному телеканалі “Рось”.