Екологічна казка
У Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся ІІІ міський конкурс «Екологічна казка». У ньому взяли участь шість учнів 4-6 класів, нашої школи. За підсумками конкурсу учні 4-Б класу Лілія Шевченко та Марія Сєргеєва вибороли перемогу у номінації «Оригінальне художнє оформлення», а їх однокласник Максим Горбенко був кращим у номінації «Яскраве художнє оформлення і творчий підхід у створенні книги».
Класовод 4-Б класу Тетяна Миколаївна Могильна була нагороджена грамотою «За активну участь у ІІІ міському конкурсі «Екологічна казка». Кожного року учні школи беруть активну участь у цьому конкурсі та мають перемоги.
Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Лілію Шевченко, Марію Сєргеєву, Максима Горбенка та Тетяну Миколаївну Могильну з перемогою та бажають подальших успіхів у творчій діяльності та пропаганді збереження навколишнього середовища.