Екологічна казка

1246181414_i79202_6

Підведено підсумки V міського конкурсу «Екологічна казка». Він проходив з ініціативи Центру дитячої та юнацької творчості та підприємства «Черкасиводоканал». Цього року найактивнішими учасниками конкурсу від нашої школи стали учні початкових класів, які вибороли велику кількість нагород у віковій категорії 8-10 років. Перше місце виборола учениця 2-А класу Софія Хромова (вчитель Т.М. Могильна), третє місце посіла учениця 3-Б класу Ельдара Донченко (вчитель О.О.Полуніна).

Переможцями у різних номінаціях стали наступні учні:

• «Екоказка» – Дар’я Голік, Богдана Водолаз – 3-А (вчитель С.М.Мотренко);
  • «Охайність» – Роман Трофімов  – 3-А (вчитель С.М.Мотренко);
  • «Креативність» – Софія Романенко, Анастасія Пустовіт– 3-А (вчитель С.М.Мотренко), Денис Чінін – 3-В (вчитель Н.Б.Вакацієнко);
  • «Художнє оформлення»  – Анастасія Гордієнко– 3-А (вчитель С.М.Мотренко);
  • «За самостійність» – Діана Лященко – 3-А (вчитель С.М.Мотренко).

Вся шкільна родина вітає учнів з перемогою у конкурсі «Екологічна казка» та бажає нових досягнень в творчості та навчанні.