Екологічна акція «Збережемо планету разом»

IMG_2645

Одна з головних екологічних проблем планети – надмірне використання ресурсів. День Землі,  що відзначається 22 квітня, створили як нагадування про те, що кожна людина тісно пов’язана з нашою планетою та усіма її екосистемами. Кожна дія чи рішення неодмінно відображаються на загальній картині стану справ у світі – залишаючи добрий чи поганий слід. Учні нашої школи не залишаються байдужими до проблем навколишнього середовища. Школа продовжує працювати за ідеями сталого розвитку, тому традиційно, на Соборній площі міста активні школярі провели екологічну акцію. Учні закликали містян до свідомого споживання ресурсів та роздавали інформативні листівки «Як ти можеш допомогти планеті». Сподіваймося, що активна громадська позиція наших учнів, формуватиме не байдужість та екологічну свідомість Черкащан.