Екочелендж 2021

кут

Одним із викликів сьогодення – припинення використання пластику та поліетиленових пакетів. Адже вони, накопичуючись в біосфері планети, погано розкладається в ґрунті, а під час згоряння виділяють токсичні речовини.
Альтернативою використання поліетилену – є використання екоторбинок. Вони є не тільки екологічно безпечним предметом в побуті, але й чудовим аксесуаром сучасних модниць.
Торбинки із тканини можна використовувати для зберігання продуктів харчування (хліба, круп, цукерок. тощо), взуття, прикрас та різних дрібничок. Крім того, оздоблена вишивкою, аплікацією, розшита бісером сумочка з екологічно чистих матеріалів може стати візитівкою своєї власниці. Оскільки наочно демонструє позицію та креативність своєї хазяйки.
Саме тому, День гармонії з природою не міг обійтися без конкурсу на кращу екоторбинку. Учні представляли торбинки, тканинні рюкзачки, сумочки. Частина з них була виготовлена власними руками.
До того ж, школярі не тільки користуються торбинками в побуті, а й беруть участь у різних конкурсах по їх виговленню. Так учениці школи отримали подяку від організаторів Всеукраїнського проєкту «Мішечок» за активну участь у проєкті, який організував Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру.
Та головне те, що учні школи дбають про довкілля, а отже і про власне здоров’я. Адже ці поняття взаємопов’язані. Тому давайте будемо здорові та дбатимемо про середовище нашого життя.

Більше фото за посиланням:https://www.facebook.com/school3.ck.ua