Два роки від повномасштабного вторгнення

0600etfd-1470-1200x630

24 лютого 2024 року виповнюється 10 років від початку російсько-української війни та окупації Криму, а також два роки від повномасштабного вторгнення , 731-й день війни в Україні.
Українська держава та суспільство робить все можливе, щоб зберегти памʼять про загиблих захисників і захисниць, цивільних осіб, ідентифікувати жертв та вшанувати всіх людей, які проявили людяність та героїзм у боротьбі проти терористичного агресора.
Пам’ять про цю війну обов’язково мусить бути збережена. Відстоювання незалежності в російсько-українській війні є ключовою подією в історії сучасної України. Зазвичай світові практики вшанування й осмислення війни починаються вже після завершення подій – припинення бойових дій. Однак, події нинішньої війни відбуваються дуже стрімко, й щоб запобігти забуванню багатьох з них – ми вже сьогодні маємо робити перші кроки у напрямі меморіалізації. Що хвилин висловлювати слова вдячності та подяки Всім нашим захисникам та захисниця, адже кожен третій з батьків наших учнів стоїть на захисті цілісності України.
Наша шкільна громада є активним учасником волонтерських акцій. З відкритим серцем прийняли у свою шкільну родину дітей з родин ВПО, які знайшли серед нас підтримку, розуміння та щирих друзів. У другу річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну у різних країнах світу відбудеться міжнародна кампанія “Світло переможе темряву”. У ній візьмуть участь тисячі українців, які живуть за кордоном. Український народ – героїчний народ! Слава всім, хто воює за Україну!

Слава Україні!