До побачення, “Дивосвіте”!
Екологічна долина продовжує милувати око своєю красою. Різнобарвно цвітуть квітки та кущі, вже піднялися зеленими пухнастими шарами зібрані навесні учнівською, батьківською та педагогічною громадою хости. Спалахнула червоним полум’ям сальвія, посміхаються усіма кольорами веселки петунії, червоніє цинія. Різнокольоровими м’ячиками розкидалася лобелія.
Для річкової жительки – черепахи, розташували енергоефективні ліхтарики, що світяться від сонячної енергії.
Кожної пори року Долина прекрасна, бо відповідає своєю красою на дбайливе та небайдуже ставлення до природи, екології, оточуючого середовища!