До побачення, «Дивосвіте»!

th_115.JPG.jpgОсь і промайнули два насичених тижні роботи пришкільного літнього табору «Дивосвіт». За цей час діти в колі друзів весело та корисно проводили час, відвідували різноманітні культурно-розважальні заклади, брали участь у цікавих заходах.

Незабутні враження у відпочивальників залишили: лялькова вистава «Незвичайний день Буратіно», конкурс на краще знання літературних казок, виставка-конкурс малюнків «Мої улюблені казки».

В обласній дитячій бібліотеці ми завзято брали участь у конкурсній програмі «Хто веселий, той сміється», демонстрували своє захоплення у веселому концерті «Алло, ми шукаємо таланти».

«Дивосвіт» не залишив без уваги і чемпіонат Європи з футболу, що відбувається у нашій держав, він провів захоплюючу спортивно-розважальну гру «Олімпійський експрес». Завдяки цьому ми ще раз переконалися, що наші діти – надія олімпійського руху України.

Одним з основних напрямків діяльності школи є екологічна освіта, тому табірчани складали пісні та вірші про воду, малювали яскраві газети.

Фінальним етапом роботи табору стала урочиста лінійка на якій діти співали пісні, танцювали, читали вірші та попрощалися з неперевершеним «Дивосвітом».