До 141-ї річниці Лесі Українки

Шкільна родина відзначила 141-річницю з дня народження видатної української поетеси – Лесі Українки.

Було організовано конкурс-виставку газет, які присвячені життєвому та творчому шляху поетеси. У конкурсі брали участь класні колективи: 8-А, 9-Б, 10-А, 10-Б, 11-Б класів. Перемогу отримали учні 10-А класу Селіванова Марія і Прокопенко Анна.

На першому уроці в 5, 6,7 класах були проведені п’ятихвилинки з творчості Лесі Українки.

Завершальним етапом дня пам’яті поетеси був похід учнів 10-А, 10-Б класів до бібліотеки імені Лесі Українки.

Працівники бібліотеки підготували презентацію на тему: «Вона в віки майбутнього повинна йти». У ній розповідалося про життєвий та творчий шлях Лесі Українки. На заході школярі прослухали поеми, вірші поетеси, які стали її життєвим кредом: «Без надіїї сподіваюсь», «Умру – не здамся», взяли участь у інтерактивній грі з її біографії.

Черкаська письменниця Наталія Володимирівна Горішна прочитала вірші, присвячені тяжкій долі поетеси.

Учні школи переглянули документальний фільм про останні роки життя Лесі Українки.

Школярі отримали велике задоволення від заходів, що відбувалися в цей день.

th_Изображение 001.jpgth_Изображение 001.jpgИзображение 005.jpg