До 200-річчя Т. Г. Шевченка

th_Изображение 016

Відбулася низка міських профорієнтаційних заходів у яких взяли участь учні нашої школи.

У міському Будинку ім. Кулика пройшов традиційний захід «Обери свою професію». Команда нашої школи «Академія безпеки», яка складалася з учнів 9-х класів (художній керівник І. О. Коркішко), виборола третє місце та отримала диплом і цінні подарунки. Учні змагалися у чотирьох конкурсах: «Назвіть найбільшу кількість професій», «Пісні, прислів’я, гуморески про професії», «Вгадай професію» та «Реклама майбутньої професії».

У обласній філармонії учні 11-х класів знайомилися з професіями, які презентували студенти Черкаських вищих та середньо спеціальних навчальних закладів. Вони ознайомилися з потребами ринку праці та з професіями, які наразі затребувані в Україні.

Наша школа багато працює у напрямку професійної орієнтації учнів, щоб кожний з них, після закінчення школи, зміг знайти своє місце у житті.

th_Изображение 019.jpgth_Изображение 005.jpgth_Изображение 001.jpg

th_Изображение 009.jpgth_Изображение 015.jpgth_Изображение 012.jpg