«Дистанційка» — це круто!
![dystan_ned](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2020/04/dystan_ned-300x155.png)
Вміти ефективно працювати на відстані, добре розумітися на технологіях та бути медіаграмотним — надважливі навички 21 століття. Психологи пишуть, що в учнів поволі згасає запал навчатися. Хтось втомився, комусь «дистанційка» набридла, а хтось так і не зміг самоорганізуватися, аби вчитися вдома. Пропонуємо Вам мотиваційну інфографіку про переваги дистанційного навчання. А як думаєте Ви?
Скачай та вислови свій варіант