День посадки дерев

th_01.jpgНаша школа є учасником міжнародної екологічної школи ENO з 2009 року. Щорічно ми намагаємось взяти участь у різноманітних заходах. Це підвищення екологічної свідомості учнів, а також вдосконалення навичок володіння англійською мовою.
Посадка дерев є одним з найбільш популярних видів діяльності в програмі ENO. Це нагадує нам про характер і важливість захисту навколишнього середовища. Він також символізує наше співробітництво між школами по всьому світу. При посадці дерев кожна школа робить щось конкретне для своєї громади, а також у глобальному масштабі.

Цього року День посадки дерев готували учні 6-А класу на чолі з вчителем англійської мови Дяченко О. В. Був підготовлений великий плакат, присвячений цьому дню, проведений усний журнал по класам, розроблений сценарій свята. У шкільній Екодолині були висаджені кущі та цибулинкові на наступний рік. Під час свята присутні учні – члени екологічних секторів 5-11-х класів – дізналися про історію акції посадки дерев, її учасників з різних країн, значення для довкілля та про нашу участь у ній. Також присутні мали змогу подивитися чудову інсценізацію, присвячену Дню посадки дерев.
Відсьогодні починаємо готуватися до нового заходу ENO – компанії щодо моніторингу води.