День європейських мов

В школі відзначали День європейських мов. Він започаткований 6 грудня 2001 року наприкінці Європейського року мов Радою Європи за підтримки Європейського Союзу з метою надихнути жителів Європи на вивчення мов, бо збереження та розвиток мов, включаючи малі, декларується в якості офіційної мовної політики Євросоюзу.

Традиційно цього дня шкільний Євроклуб «Співдружність» разом із вчителями іноземних мов  проводять семінари, відкриті уроки та конференції.

Цього року в школі відбулась виставка постерів та плакатів до Дня мов. Для учнів 4-х класів учасники Євроклубу підготували та провели заняття, де розповіли про Європейський Союз, мови Європи та важливість вивчення іноземних мов в житті кожної людини. Також Євроклуб підготував брейн-ринг «Мови без кордонів» для гостей – євроклубівців. До нас завітали наші друзі із 12 шкіл міста. В кінці дня була проведена конференція , присвячена Дню європейських мов.

Європейський день мов не просто нагадує про те, що існує багато мов, але ще й спонукає європейців вивчати їх. Подібні святкування розширюють світогляд учнів, виховують толерантне ставлення до всіх націй та народів, допомагають розуміти важливість вивчення іноземних мов.