#День єдності та соціальної згуртованості
![кут1](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2021/03/кут11-300x211.jpg)
Веселим струмочком учні вливаються у повноводну шкільну річку, а все тому, що сьогодні День Єдності та соціальної згуртованості. Цілий рік ми чекали цього дня, щоб спробувати свої сили у ролі адміністрації та вчителів. Гнома дня – «Щастя в простих речах, треба його помічати». Сьогоденні події на шкільному сайті висвітлюватимуть представники шкільного «Прес-центру».
Із самого ранку активісти «Екологічної варти» організували та провели флешмоб «Вода – найбільша цінність життя», закликаючи всіх долучитеся до збереження водних ресурсів нашої планети.