#День єдності та соціальної згуртованості
![кут](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2021/03/кут7-300x200.jpg)
20 березня Міжнародний день щастя, саме тому педагогічний колектив школи розпочав день із інтерактивного #хеппічеленджа «Щастя – це …». Об’єднавшись в п’ять груп, педагоги склали пазл висловів відомих філософів і психологів щодо сприйняття щастя в цілому. Хоча у кожного щастя своє, ми прийняли рішення, що це нас не роз’єднує, а лише згуртовує та об’єднує. І ми можемо бути щасливими та радіти навіть маленьким дрібницям. Результатом такого зібрання стала «Галявина щастя»
![mycollages_5 mycollages_5](http://school3.ck.ua/wp-content/gallery/cache/15814__600x600_mycollages_5.jpg)