#День єдності та соціальної згуртованості
![кут](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2021/03/кут6-300x225.jpg)
Бути щасливим у сучасному світі. Безпека понад усе. Завершився шалено інформативний День Єдності та соціальної згуртованості для класних колективів інтерактивом – «Бути щасливим у сучасному світі». Практичний психолог провела тренінг для педагогів «Спілкування без конфліктів – майстерність вчителя».
Під час годин спілкування класні керівники провели профілактичні заходи по попередження нещасних випадків та безпеці життєдіяльності.
У доброму настрої учні школи відправилися на весняні канікули. До зустрічі!