#День єдності та соціальної згуртованості

кут

Діти-дітям Надалі учні-дублери показали свою ретельну підготовку та завзятість під час проведення уроків. За допомогою учителів-менторів підготували цікавий, незвичайний матеріал, щоб розповісти та навчити новим знанням інших учнів. А які ж сьогодні музично-рухливі перерви! Активісти разом з вчителем мистецтва влаштували «караоке» у рекреації ІІІ поверху, а з вчителями фізичної культури провели рухавки для учнів початкової школи. Екологічний комітет шкільного парламенту у фойє влаштував інтерактивний захід «17 цілей сталого розвитку» та запропонував долучитися до нього всіх бажаючих. У актовій залі школи учні 7-их та 8-их класів ознайомились із науковими роботами переможців та призерів конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук. Науковці представили свої доробки та розповіли про клопітку підготовку та захист наукових надбань.
Першачки із захопленням взяли участь у спортивних змаганнях «Веселі старти», які провели активісти спортивно-туристично-краєзнавчого комітету шкільного парламенту разом із вчителями фізичної культури. Далі буде…