День вишиванки 2022
![изображение_viber_2022-05-19_13-09-28-368](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-19_13-09-28-368-300x200.jpg)
Щиро вітаємо Вас з важливим українським святом, Днем вишиванки! У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції.
Колектив нашої школи долучився до Всеукраїнського флешмобу до дня вишиванки – 2022, а учні з нагоди свята ділилися своїми яскравими світлинами у вишиванках.Милували очі яскраві барви та візерунки вишитого одягу. Адже вишиванка вказує , що перед нами українець чи українка що любить свою країну, та готова на усе, щоб захистити її.
Слава Україні !