День Української Державності в рамках проекту ЮНІСЕФ «Спільно. Точки зустрічі»
![зображення_viber_2022-07-28_15-01-11-415](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2022/07/зображення_viber_2022-07-28_15-01-11-415-300x189.jpg)
Сьогодні в Україні вперше відзначають нове державне свято — День Української Державності. Наші учні в рамках міжнародного проекту ЮНІСЕФ «Спільно. Точки зустрічі» долучилися до виготовлення патріотичних листівок нашим захисникам а також взяли участь у флешмобі «З Україною в серці». Також були проведені командні змагання «Козацькі забави» де діти мали змогу не лише розважитися, а й пригадати багато цікавих українських звичаїв та традицій.