День миру

кут

Вся шкільна родина сьогодні відзначала Міжнародний день миру. Щороку різні заходи та кампанії проходять в усьому світі з метою привернути увагу до масштабної роботи в підтримку миру, а також задля того, щоб поширити інформацію серед окремих осіб, громад та суспільств для глибшого розуміння проблем, обміну інформацією і досвідом для його досягнення. В цьому році з ініціативи шкільного парламенту шкільна родина долучилася до  міжнародної миротворчої акції «Парасольки миру». Різнобарвні парасольки у дворі школи символізували прагнення школярів до миру та свободи. Вчителі під час Уроків миру акцентували увагу на важливість мирного співіснування. Не стояли осторонь важливого дня і учасники проєкту #«Школа миру», які в своєму новому Класі миру провели круглий стіл «Молодь за безпеку та мир». Тож бажаємо всім нам мирного неба!