День казки
![зображення_viber_2024-02-22_14-38-39-954](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-22_14-38-39-954-300x225.jpg)
День Зелений “День казки” у початковій школі пройшов казково. Учні слухали і розповідали казки різних поколінь. Діти 1- В класу подивилися сучасні інсценізації народних казок та виготовили «Книжечку казкового читача», де кожен написав чому він любить читати. Діти малювали та описували свого улюбленого персонажа. Учням 1-А та1-Б класів довелось прожити казку у сховищі, але це не зіпсувало настрій.Вони з захопленням розпізнавали казкових героїв, відгадували назви казок за уривками та співали пісні казкових персонажів. Учні 2- А класу влаштували маленький театр, в якому грали ролі казки ” Коза Дереза”.Заняття з казкотерапії для 3- х класів провела психологиня школи Тетяна Сергіївна, яке вчить дітей сприймати реалії сьогодення. Вірте у казку і вона обов’язково здійсниться.