День інклюзії

iнкл

Вже багато років поспіль наша школа визначає Міжнародний день інклюзії. Сьогодні учні других класів (класні керівники Л.М. Лазоренко, Н.А. Шевченко) завітали до спеціального класу ( класний керівник С.П. Остапенко). Другокласники читали вірші, співали пісні, а наприкінці виступів подарували солодощі своїм друзям. Такі зустрічі стали традиційними бо всі учні школи переймаються проблемами пов’язаними з інклюзивною освітою.

Згідно з ЮНЕСКО інклюзивне навчання – це «процес звернення і відповіді на різноманітні потреби учнів через забезпечення їхньої участі в навчанні, культурних заходах і житті громади та зменшення виключення в освіті та навчальному процесі».  Метою інклюзивного навчання є покращання навчального середовища,  в якому вчитель і учні відкриті до різноманіття, де гарантується забезпечення потреб учнів і повага до їх здібностей та можливостей бути успішними.