День Героїв Небесної Сотні

index

20 лютого вся Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять наших співвітчизників, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього нашої країни. Вони були звичайними людьми – науковцями, програмістами, митцями, студентами, вчителями, підприємцями. І всі вони віддали найдорожче – життя, аби ми могли жити у новій, вільній та демократичній державі.
Учні та вчителі школи вшанували Героїв Небесної Сотні під час проведення інформаційних годин з теми «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя». Вчителі історії та права у 9-11 класах провели круглий стіл «Герої Небесної Сотні проклали шлях до Європейського вибору України» та створили усний журнал «Небесна Сотня в вирій полетіла». Учасники волонтерського клубу «Вектор» поклали квіти до пам’ятнику «Борцям за волю України».

Герої такі не вмирають,
Вони будуть вічно живі.
Героїв завжди пам’ятають
На небі й на рідній землі!