День гармонії в природі 2021

photo5318970697634133245

Сьогодні учні та вчителі мандрували зеленими стежками парку Перемоги, дотримуючись всіх протиепідемічних заходів. Вчетверте шкільна родина збирається разом у чарівному екологічно чистому куточку нашого міста. Учні побували та виконали завдання на станціях пісенна, спортивна та екологічна рухавка. Після успішного проходження завдань на маршрутних станціях, на школярів чекав квест в оновленому зоопарку. Шкільну родину гостинно прийняв один з найкращих в Україні закладів, де є унікальна можливість безпосереднього спілкування з представниками тваринного світу.
Спілкування із «братами нашими меншими» залишило незабутні враження у учнів та вчителів.
До відома. Черкаський міський зоопарк заснований 1 травня 1979 року на базі зоокуточка станції юних натуралістів. Тоді його територія становила 3,7 гектарів. До моменту відкриття його колекція налічувала 86 видів тварин. Зараз площа зоопарку складає 4,37 га., а колекція зоопарку нараховує понад 270 видів тварин з різних куточків нашої планети.

Більше фото за посиланням:https://www.facebook.com/school3.ck.ua