Дбаємо про безпеку!

DSC01286

Добіг до завершення тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Розпочався тиждень з презентацією заходів, які відбудуться під час його  проведення. Були проведені інструктажі дітей стосовно безпеки життєдіяльності із записом у відповідному журналі щодо безпечного поводження з вогнем, на водних об’єктах, при організації дозвілля, поводження на автошляхах та в автотранспорті, з отруйними, вибухонебезпечними та невідомими речовинами. Перевірено наявність та дотримання інструкцій з охорони праці та безпеки життєдіяльності, ведення журналів реєстрації інструктажів, та відповідність приміщень вимогам гігієни навчання та праці. Класні керівники провели виховну годину: «Дії учнів під час виявлення небезпечних предметів» У шкільній бібліотеці презентована виставка добірки тематичної літератури. Учні 1-4 класів взяли участь у конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Старший інспектор Черкаського відділу головного управління національної поліції в Черкаській області Шклярук В. Р.  провела бесіду «Правопорушення та відповідальність неповнолітніх». Медична сестра школи Сінельник О.А. організувала лекційне заняття  - «Хвороба Лайма», а лікар-рентгенолог  Маківка Т.О. – «Що потрібно знати про туберкульоз. Під час тижня учні повторили правила поводження із газовими приладами здійснивши  екскурсію до ПАТ «Черкасигаз», та почувши розповідь представника газової служби, яка завітала до нашої школи. Під час екскурсії представники Державної пожежно-рятувальної частини №2 нагадали учням правила пожежної безпеки. Учні 2-В класу взяли участь у вікторині «Правила дорожнього руху».

Тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності допоміг учням усвідомити необхідність дотримання  правил  поведінки  у надзвичайних ситуаціях.